Bergen

Bergen Acıların Kadını
Kaynak 1
Hata Bildir×
  Film Bilgileri
  12 ay önce eklendi
  Bergen
  6.714 izlenme
  IMDb: 7.2
  Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Bergen filminde asıl ismi Belgin olan bir kadının yaşamı kaleme alınarak beyaz perdeye aktarılmıştır. Sinemaya girdiği ilk günden beri ismini herkese duyuran ve fırtınalar estiren Bergen izle seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. 1959 yaşında dünyaya gelen Belgin, kalabalık bir ailenin en küçük çocuğudur. Doğduktan kısa bir süre sonra anne ve babasının boşanması onların hayatının dönüm noktası olacaktır. Yeteneğinin Ankara’da keşfedilmesi ile birlikte aslında kariyer olarak da Belgin’in en ihtişamlı zamanları yaşanmaya başlar. Genç bir kız iken keşfedilen Bergin, sahne ismi ararken kendisini Bergen olarak izleyiciye sunmuş ve öyle de anılmaya başlanmıştır.

  Bergen HD izle

  Bergen HD izle seçenekleri ile filmi donmadan izleyebilirsiniz. Bu filmde acıların kadını olarak anılan Bergen’in önce yükseliş hikayesini sonrasında ise Halis Serbest ismi verilen kişi ile evliliğini göreceksiniz. Henüz 30 yaşında olan Bergen’in ölümüne kadar geçen süreçte kadının yüzüne atılan kezzap ise adeta genç kadının hayatını değiştirmiştir.
  Bergen ile birlikte sizler de kendinizi yaşanmış ve gerçek bir hikayenin içerisinde bulacaksınız. Genç kadının son derece acılar ile dolu olan hayatını tanıyacağınız bu filmde Türkiye’nin perde arkasında yaşananlarına bir kez daha tanıklık etme şansına da sahip olacaksınız. Bergen izlemek isterseniz eğer sizler de sitemizi tercih edebilir ve bir solukta bu filmi bitirebilirsiniz.

  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Bunlara da Bakın
  Yorumlar0 Yorum
  Film Robotu